קורס חשיבה חיובית online

חשיבה חיובית אינה משאלת לב,
היא טכניקה מעשית שכל אחד יכול להתאמן בה ולפתח אותה לדרגות הגבוהות ביותר! 

היום כבר מוכח מדעית כי תרגולים של חשיבה חיובית והכרת תודה מודעת, דמיון מודרך, פסיכולוגיה חיובית וסוגסטיות יכולים לחולל מהפך חיובי בבריאות הפיזית והנפשית.
הקורס מאפשר לנו לראות בברור את אותם הדברים עליהם היינו רוצים לעבוד בתוך הכרתנו וסולל דרך בטוחה ויעילה לרומם את עצמנו לשטח חיים חדש בו דפוסים חדשים מנהלים אותנו ביומיום רגע אחרי רגע, מה שמשפיע על צורת החשיבה שלנו, התגובתיות לסיטואציות השונות וכמובן אופן ובחירת העשייה בסופו של דבר. תכני הקורס מאוד מעשיים ומטרתם לאפשר לנו עבודה פנימית ותהליך של שינוי פנימי וטרנספורמציה.
לכל שיעור ניתן שיעורי בית של עבודה עצמית עם המחשבות שלנו לאורך היום, מה שיאפשר תהליך עמוק ומהיר יותר של שינוי פנימי.

 

למי הקורס מיועד: כל מי שמעוניין ליצור דפוסי חשיבה חדשים חיוביים ולעקור דפוסים שליליים שכבר אינם משרתים אותנו יותר.

 

מבנה השיעורים:
  • שיעור 1:נלמד על המבנה של ההכרה שלנו- הכרה מודעת ותת מודע, התפקודים השונים ואת הפורמולה הגדולה של סוומי שיבננדה לעבודה עם המחשבות
  • שיעור 2: נלמד מהי סוגסטיה, נלמד את הסוגסטיה המיוחדת של אמיל קוואה, שיטת התרגול ואת את טכניקת פראטיפקשה בהוונה- היפוך מחשבה.
  • שיעור 3: נלמד על חשיבה חיובית ביומיום- כיצד לקחת את הכלים שלמדנו לתוך מציאות חיינו ביומיום וכיצד לבחור נכון תכנים שיזינו את חושנו והכרתנו.
  • שיעור 4: נלמד כיצד לבנות סוגסטיות ספציפיות לאתגרים מיוחדים איתם היינו רוצים לעבוד. שיטת עבודה ב4 שלבים מסודרים החל משלב הגדרת האתגר ותיאורו ועד לשלב בניית הנוסחא האולטימטיבית עבורנו.
  • שיעור 5: סיכום הנלמד והצעת כלים נוספים לעבודה יעילה עם הכרתנו כגון שיטת "הסטודנט של החיים", 4 ההשפעות של כל מחשבה חיובית/ שלילית, עבודה עם הבית שלנו ועוד.
מבנה הקורס: 5 מפגשים של שעה וחצי שעה פעם בשבוע. (ניתן לראות את השיעורים בזמן שנוח לכם, כל שיעור מוקלט ועולה לקבוצת ווטסאפ משותפת)
רוצים לקבל פרטים על מועד פתיחת הקורס ב-ZOOM ?
הצטרפו עכשיו לקבוצת ה Whatsapp בה תקבלו מאיתנו עדכונים
מחיר הקורס 250 ש"ח
(אם המחיר יקר לכם בתקופה זו, אנא צרו איתנו קשר ונשמח לעזור)
לפרטים נוספים והרשמה: 0558823382

מעוניינים בפרטים או שיעור התנסות ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום !