קורס יוגה 2 online

אתם נהנים מתרגול היוגה ורוצים להמשיך ולהעמיק?
רוצים לפתח שליטה גבוה יותר בגוף ובנשימה ?
זה הקורס שיפתח לכם את העיניים לדרך בה תוכלו לגוון ולהעמיק את התרגול האישי !

בקורס יוגה 2 נלמד להעמיק את התרגול שלנו בעזרת הכלים השונים שעולם היוגה מציע לנו כגון ריכוז, מדיטציה, דמיון מודרך והרפיה.
כמה פעמים יצא לכם לתרגל תנוחות של יוגה ולמצוא את עצמכם חושבים על העבודה, ארוחת הערב או לתכנן את הסופ"ש המתקרב? מטרתנו בקורס לאסוף את תשומת הלב שלנו בעזרת הטכניקות השונות ולצלול לעומקים שתרגול היוגה יכול לאפשר לנו וכך לחוות את השקט, המיקוד והחיבור לעצמנו שכולנו כל כך כמהים אליהם.

מבנה השיעורים:

  • שיעור 1: יוגה עם דגש על ריכוז – נלמד איך למקד את תשומת הלב שלנו בצ'קרות השונות בכל אחת מהתנוחות ותרגילי הנשימה. כמוכן נקח כמה דקות להביןאת נושא הריכוז ביומיום וניתן טיפים איך לשפר אותו.
  • שיעור 2: יוגה עם דגש על חשיבה חיובית ודמיון מודרך-נלמד איך להעמיק את התרגול בעזרת הכח של הדמיון בתוך התנוחות. כמוכן נלמד בקצרה את נושא החשיבה החיובית ביומיום ונשלב אותו בתוך תרגילי הנשימה.
  • שיעור 3: יוגה בדגש על הרפיה– נלמד איך דווקא ויתור והתמסרות מאפשרים לנו התקדמות והעמקה בתנוחות, לעיתים יותר ממאמץ ומלחמה. כמוכן נתרגל תרגול מלא של שווהאסנה- הרפיה פיזית, מנטלית ורוחנית.
  • שיעור 4: יוגה בדגש על מדיטציה- נלמד את ארבעת השלבים של תרגול המדיטציה ונשלב אותם בתרגול התנוחות. כמוכן בסוף השיעור נתרגל מדיטציה מונחית עם חזרה על מנטרה.

מבנה הקורס:
4 מפגשים של שעה וחצי, פעם בשבוע

למי מיועד הקורס: תלמידים שכבר מכירים תרגול יוגה בסיסי או עשו קורס יוגה למתחילים במרכז .

רוצים לקבל פרטים על מועד פתיחת הקורס ב-ZOOM ?
הצטרפו עכשיו לקבוצת ה Whatsapp בה תקבלו מאיתנו עדכונים

לפרטים והרשמה: 0558823382

מעוניינים בפרטים או שיעור התנסות ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום !