גאיטרי מעיין

מעיין מלמדת בימי רביעי בשעה 19:30, גם במרכז וגם בזום.

להצטרפות לשיעורי יוגה עם מעיין, ניתן להצטרף לקבוצת ווטסאפ לקבלת לינק ותזכורת.

מעיין,

מה הביא אותך ליוגה?

הגעתי ליוגה דרך חברה טובה שהיא גם מורה בשיבננדה. אני מעצבת ויזמית ובארבע שנים הקמתי מספר עסקים ומיזמים שונים. היומיום שלי התאפיין בהרבה מאוד לחץ וחרדה ועם הזמן אלו התחילו להשפיע על הבריאות, מערכות היחסים ואיכות העבודה שלי. יום אחד היה עלי לבצע משימת עיצוב פשוטה וכשלא הצלחתי ליצור, הבנתי שמשהו לא תקין וצריך להשתנות. בתחילת דרכי, אישה חכמה אמרה לי שתרגול יוגה הוא כלי מצוין לאשת עסקים צעירה. לקחו לי מספר שנים, אך לבסוף הקשבתי לעצתה והתחלתי לתרגל בבית עם חברה שלימדה אותי. כעבור שנה, החלטתי לעזוב הכול ולנסוע להודו לקורס מורי יוגה, על מנת להעמיק את הידע שלי ולהפוך את התרגול לכלי משמעותי שייסע לי בחיי המקצועיים והאישים.

מה היוגה נתנה לך?

היוגה תרמה לי המון! קודם כל הגוף שלי השתנה לגמרי, התחזק, התחטב והתגמש. התרגול היומיומי תורם לאיזון שלי, לתחושת רווחה ולחיזוק העוצמה הפנימית שלי. בעקבות התרגול צורת ההסתכלות שלי על העולם השתנתה, סדרי העדיפויות שלי השתנו והבנתי מה הם הדברים שחשובים לי באמת, שיתרמו ויעצימו את חווית האושר השמחה ואהבה שלי בחיים. על ידי תרגול יום יומי אני מאפשרת לעצמי לחזור לאותה פרספקטיבה,  גם אם לרגעים אני מאבדת אותה ואני פועלת מתוך חוויה של פחד וחרדה, וזה מספק לי בטחון ושקט פנימי.

טיפ להתמדה בתרגול
אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל!
לא לוותר על הנתינה הזאת לעצמך, כל יום, גם אם זה אומר 3 דקות, גם אם זאת מתיחה אחת במיטה, או הרפיה לפני השינה.

מה האסנה האהובה עליך ולמה?

עמידת ראש – היא מסמלת עבורי שאם לא מוותרים, לא משנה כמה נופלים בדרך, בסוף מצליחים.

פינת ההמלצה החמה 😊
אני חושבת שקורס מדיטציה הוא קורס חובה לכל אדם שחיי בעולם המודרני, בעיני זהו הידע הכי חשוב שאדם יכול ללמוד , ולדעתי צריך להתחיל ללמוד אותו בגן.
קורס נוסף שאני ממליצה בחום, ותרם לי רבות הוא קורס איורוודה.